Szybkozłącze do szamba

W ramach naszych usług każdy z Was może zadbać o jak najlepsze i najwygodniejsze opróżnianie szamba. Wszyscy wiemy, jak odbywa się to na co dzień – konieczne jest dogranie grafików i umówienie się z specjalistą z wozem asenizacyjnym, który będzie mógł dostać się na posesję i pobrać ścieki. Nie oszukujmy się – zapach, który temu towarzyszy nie należy do najprzyjemniejszych. Czy istnieje możliwość wybierania ścieków bez konieczności wpuszczania specjalisty na posesję oraz uniknięcie nieprzyjemnego zapachu?

Wygodne szybkozłącze

Dzięki zastosowaniu szybkozłącza, wybieranie ścieków z szamba będzie nie tylko wygodne, ale również szybkie! Na czym polega taki system?

Jest to połączenie zbiornika z ogrodzeniem, za pomocą specjalnej rury, która wkopana jest w ziemię. Co ważne, musi znajdować się ona pod odpowiednim kątem oraz mieć odpowiednią długość – tak, aby możliwe było wybranie wszystkich ścieków z drugiego końca rury. Konieczne jest więc dobranie odpowiedniego rozwiązania do każdej posesji – nie istnieje jeden uniwersalny system. Niestety, może okazać się, że Wasz zbiornik znajduje się zbyt daleko od ogrodzenia, co sprawi, że połączenie będzie niemożliwe. Jednak od tego jesteśmy my – w Gomar Koparka dokładnie zapoznamy się z danym terenem i określimy, czy możliwe jest zastosowanie tego rozwiązania.

Szybkozłącze do szamba – zalety

Co tak naprawdę daje zastosowanie tego rozwiązania? Przede wszystkim, możliwe jest bezproblemowe opróżnienie zbiornika na ścieki, nawet w sytuacji, w której nie ma Was w domu. Pozwoli to na łatwiejsze umówienie się ze specjalistą z wozem asenizacyjnym, który może pracować dokładnie w tych godzinach, których jesteście w pracy, poza domem. Wystarczy zaproponować specjaliście podjechanie w dowolnym terminie, wybranie ścieków z szamba za pomocą szybkozłączki, a następnie uregulowanie płatności w uzgodniony sposób. Dodatkowo, każdy, zarówno Wy, jak i pracownik, z pewnością docenicie fakt, że dzięki odpowiednim uszczelkom, nieprzyjemny zapach zredukowany zostanie do minimum.


Szybkozłącze do szamba to idealnie rozwiązanie dla każdego, kto posiada na swojej działce zbiornik na ścieki. Nie ma potrzeby wypełniania żadnych dokumentów lub występowania o zezwolenia. Wystarczy skontaktować się z Gomar Koparka – zadbamy o jak najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej posesji!