Obszar działania

W ramach naszych usług, możliwe jest działanie na dużym obszarze obejmującym Wrocław i tereny położone wokół niego. Dzięki naszej mobilności oraz odpowiednim maszynom, jesteśmy w stanie dotrzeć na Państwa działkę, położoną nawet 40 km od stolicy województwa dolnośląskiego.

Szamba betonowe dla każdego

W ramach świadczonych przez nas usług, jesteśmy w stanie wybudować dla Państwa zbiornik idealny do Waszych potrzeb! Oczywiście, proponujemy nie tylko same wykonawstwo, ale również pomoc w pomiarach i doborze odpowiedniego wariantu. Nasze szamba betonowe to propozycje zarówno jedno-, jak i dwu- i trzykomorowe, a ich wielkość zależy od wielkości domu, liczby jego mieszkańców oraz ich średniego miesięcznego zużycia wody. Ich umiejscowienie na działce również ograniczają pewne zasady i wytyczne, jednak, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, bez problemu pomożemy ustalić takie miejsce. Może ono znajdować się chociażby pod podjazdem – nasze propozycje są na tyle trwałe, że bez problemu wytrzymają ciężar stojącego na powierzchni auta.

Zbiornik przy domu oraz na działce

Niezależnie, czy dom, który wymaga zabudowania szamba betonowego to Państwa dom mieszkalny, czy może miejsce, w którym odpoczywacie lub pracujecie, nasze propozycje z pewnością Was zadowolą i pozwolą na jak najbardziej korzystne rozwiązanie. Nie tylko zadbacie o odpowiednie odprowadzenie wody, ale również, poprzez wybór odpowiedniego wariantu i liczy komór, możliwe będzie jak najrzadsze wzywanie wozu asenizacyjnego, którego zadaniem jest opróżnienie zbiornika.

Szamba betonowe na terenie Dolnego Śląska

Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i oddalonych od niego o około 40 km miejscowości. Wśród nich wyszczególnić można miasta takie jak:

  • Trzebnica,
  • Oleśnica,
  • Kąty Wrocławskie,
  • Bielany Wrocławskie,
  • Jelcz-Laskowice.

Każdy z Państwa, kto potrzebuje stworzenia szamba betonowego na terenie swojej działki, będzie mógł zadbać o jak najlepsze wykonania tego zbiornika razem z naszą firmą! Gomar to świetne rozwiązania w atrakcyjnych cenach i fachowa pomoc specjalistów biegłych w dziedzinie budowania systemów odprowadzających ścieki!

607 222 420

Zadzwoń

pasek_na_dol_final

OBSZAR DZIAŁANIA DO 40KM