Nasz sprzęt

Plac budowy to miejsce, gdzie sprawdzą się tylko najlepsze maszyny. Zmienne warunki pogodowe, praca z różnymi rodzajami materiałów, niespodziewane przeszkody – to tylko niektóre z testów, które każdego dnia przechodzi każda koparko-ładowarka. Odpowiedzialny inżynier wie, że bezpieczeństwo pracowników oraz efekty ich pracy to kwestie priorytetowe na każdej budowie. Dlatego nie warto ryzykować i zadbać o to, by sprzęt, którym posługują się budowniczy był bezawaryjny i solidny.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, proponujemy swoim klientom wynajem jednej z najlepszych maszyn na rynku. Koparko-ładowarka JCB 4CX to lider w dziedzinie pojazdów budowlanych. Jej ciężar roboczy (maszyna z zatankowanym bakiem i wyposażona w kabinę oraz łyżkę koparkową) wynosi prawie 8,5 tony, a silnik osiąga moc około 110 koni mechanicznych – to wszystko sprawia, że wykopanie potężnego dołu np. pod fundamenty lub szambo przebiegnie szybko i sprawnie. Dodatkowo model, którym dysponujemy, jest młody – wyprodukowano go 2013 roku.
Poniżej przedstawione są parametry robocze ramienia koparki. W przypadku podania zakresu zamiast jednej liczby uwzględnione są dwie rzeczy – standardy SAE (Stowarzyszenie Inżynierów Motoryzacji) oraz rzeczywiste możliwości maszyny:

Maksymalna głębokość kopania: 4,2 do prawie 6 m (zależne od rodzaju łyżki)
Zasięg od tylnej osi: 6,7-7,8 m
Maksymalna wysokość załadunku: 3,4-4,7 m
Udźwig łyżki z wysuwem: 719kg
Udźwig łyżki bez wysuwu: 1451kg
Kąt obrotu łyżki: 201°
Modernizacja bulwaru - Wrocław

Koparka jest przystosowana do pracy z różnego rodzaju osprzętem. Na przykład widły do palet umożliwiają transport ładunku, z którym nie poradziłoby sobie większość wózków jezdniowych.

Najczęściej jednak koparka współpracuje z klasyczną ładowarką, która jest narzędziem wielofunkcyjnym typu 6w1. Można ją wykorzystywać do spychania, rozściełania, ładowania, chwytania, wyrównywania i kopania, a jej parametry techniczne przedstawiają się następująco:

Na wyposażeniu maszyny znajduje się oczywiście solidna i wytrzymała kabina. Duże szyby (ich powierzchnia wynosi 6,4m2) zapewniają szeroką widoczność, a rama spełniająca wszystkie wymogi ROPS i FOPS gwarantuje bezpieczeństwo kierowcy. Zapewniamy nie tylko sprzęt, ale też, jeśli jest taka potrzeba, operatora koparko-ładowarki. W celu ustalenia terminu i warunków najmu zapraszamy do kontaktu :

Wysokość wysypu: 2,6 m
Wysokość załadunku: 3,1 m
Zasięg na poziomie gruntu: 1,6 m
Głębokość kopania: 0,23 m
Maksymalny udźwig: 4378 kg
Kąt obrotu podczas zamykania łyżki: 45°
Kąt wysypu łyżki: 44°

607 222 420

Zadzwoń

pasek_na_dol_final

OBSZAR DZIAŁANIA DO 40KM