Czym się zajmujemy

Naszą firmę tworzymy z powodzeniem już od kilkunastu lat. Początkowo nasz obszar prac to był wynajem oraz usługi sprzętem koparko-ładowarką JCB. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom rynku rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż szamb z kompleksowym ich montażem.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług systematycznie wymieniamy park maszynowy i stale szkolimy się w zakresie świadczonych usług. Posiadamy stosowne zaświadczenia, badania BHP oraz ubezpieczenia do prowadzenia naszej działalności.

Słuchając potrzeb naszych klientów oferujemy gruntowne wsparcie, służymy radą i pomocą  techniczną przy doborze odpowiedniego produktu oraz w trakcie całego procesu realizacji zamówienia  – tak aby klient był zawsze zadowolony!

W razie potrzeby przy realizacji bardziej złożonych działań współpracujemy z innymi wyspecjalizowanymi firmami , tak aby plan wykonać kompleksowo.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju prace ziemne – od niwelowania terenu czy wykopania dołów i rowów po montaż szamba. Jesteśmy elastyczni i staramy się sprostać wszelkim wyzwaniom. Dlatego oprócz wynajmu koparek czy innych urządzeń wraz z ich obsługą przez wykwalifikowanych operatorów podczas robót budowlanych i remontowych, podejmujemy się także innych zadań jak np. udział w wykopaliskach archeologicznych

Koparka na wynajem znajdzie więc zastosowanie przy:

  • pierwszych etapach budowy-  ściąganie humusu i wykopy fundamentów
  • wykańczaniu domów jednorodzinnych – np. gdy trzeba wykopać nieckę pod postawienie płotu i ogrodzenia lub przygotować dół na basen,
  • zbieraniu gruzu po rozbiórce starych domów,
  • stawianiu szamba,
  • remontach dróg i chodników,niwelacji terenu,
  • pogłębianiu rowów melioracyjnych,
  • i wielu innych pracach.

Do każdego zadania poodchodzimy odrębnie! Każda kalkulacja cenowa jest indywidualna!

607 222 420

Zadzwoń

Cechuje nas wysoka elastyczność i nie boimy się uczyć nowych rzeczy. Jeśli mają Państwo standardowe lub nietypowe zadanie, do którego realizacji potrzebna będzie koparka, zapraszamy do kontaktu!

pasek_na_dol_final

OBSZAR DZIAŁANIA DO 40KM