Czy potrzebny jest projekt na szambo

Wiele osób może zastanawiać się, czy konieczne jest dokładne planowanie tego, jak będzie wyglądał nasz zbiornik na ścieki. Jednak te osoby mogą nie zdawać sobie sprawy, że szambo to nie tylko betonowy pusty sześcian znajdujący się pod ziemią! Nasze projekty to zarówno zbiorniki jedno-, dwu- jak i trzykomorowe. Wybór danego wariantu określa, ile razy w ciągu roku będzie potrzeba wzywania wozu asenizacyjnego.

Oprócz wyboru związanego z liczbą komór, należy wziąć pod uwagę inne czynniki, związane z projektem szamba. W ramach naszych usług oferujemy możliwość wyliczenia objętości zbiornika – bierzemy wówczas pod uwagę liczbę osób, która będzie mieszkała w danym domu, jak również średnie zużycie wody.

Kiedy znamy już rozmiar zbiornika, konieczne jest umiejscowienie go na działce w taki sposób, aby był odpowiednio połączony z naszą instalacją wodno-kanalizacyjną, jednocześnie nie naruszając przepisów zakazujących umieszczenia go zbyt blisko ulicy lub domu.

Jak widać, zaplanowanie budowy zbiornika na ścieki nie jest rzeczą łatwą – nasi specjaliści z chęcią pomogą w tym trudnym zadaniu oraz zapewnią usługi najwyższej jakości!