Dlaczego powinieneś kupić szambo u nas?

Nie każdą działkę można przyłączyć do sieci kanalizacyjnej. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest zakup szamba. Wówczas ścieki są odprowadzane do szczelnego zbiornika, który wystarczy raz na jakiś czas opróżnić, korzystając z pomocy odpowiedniej firmy usługowej. W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki bezodpływowe wykonane z betonu, które posłużą Ci przez długie lata.

Kompleksowa realizacja usług

Korzystając z usług firmy Gomar, możesz mieć pewność, że fachowo zrealizujemy cały proces: od projektu po montaż oraz opiekę posprzedażową. Przyjedziemy na działkę, na której chcesz zamontować zbiornik, a następnie pomożemy w doborze odpowiedniego szamba betonowego o dostosowanym do Twoich potrzeb litrażu. Udzielimy niezbędnych informacji na temat użytkowania, fachowo zamontujemy zbiornik przy użyciu specjalistycznego sprzętu, a także zapewnimy serwis gwarancyjny i pogwaranacyjny. Nasi pracownicy precyzyjnie wykonają usługę, pozostając do Twojej dyspozycji od początku do końca realizacji.

Sprawdzone materiały i pełna gwarancja

Naszym niewątpliwym atutem jest stosowanie sprawdzonych materiałów. Oferowane przez nas szamba betonowe są odporne na uszkodzenia, zapewniają najlepszą szczelność, dzięki czemu użytkowanie produktu jest bezpieczne. Precyzyjnie wykonujemy każdy zbiornik, zawsze korzystając z najlepszych komponentów i dobierając cechy wyrobów do potrzeb klienta. Już na etapie pierwszej konsultacji, a później wizji lokalnej oceniamy konkretne czynniki, które pozwolą nam stworzyć zbiornik betonowy dostosowany do wymagań domowników, a także ukształtowania terenu.

Potwierdzeniem jakości naszych usług jest także gwarancja na produkt, jak i całą realizację. Masz zatem pewność, co do wykonania szamba betonowego oraz jego montażu.

Szeroki obszar działalności

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi na terenie Wrocławia, a także bliższych i dalszych okolic. Realizujemy zlecenia w takich miejscowościach, jak: Długołęka, Oleśnica, Trzebnica, Dobroszyce, Bierutów, Kobierzyce czy Kąty Wrocławskie. Obsługujemy również Siechnice, Czernicę, Jelcz Laskowice, Bielany Wr., Wisznię Małą i inne.