Dlaczego nasze szamba betonowe?

Przede wszystkim każde nasze zamówienie jest realizowane ze szczególną dokładnością. Świadczone przez nas usługi obejmują wsparcie oraz doradztwo już od początkowej fazy projektowej. Oferujemy indywidualną konsultację telefoniczną, szczególnie przydatną podczas etapu rozeznania, a także darmową wizję lokalną z oględzinami działki na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości. Tego rodzaju czynności, mimo tego, że są bardzo teoretycznie, znacznie pomagają nam poznać nie tylko teren, na którym będziemy montować nasze szambo betonowe, ale i oczekiwania oraz wymogi Klienta.

Zbiorniki, których używamy do montażu szamba betonowego, pochodzą od sprawdzonego oraz renomowanego dostawcy. Są one odpowiednio wyważone i zbudowane, a także szczelnie i bezpiecznie zamknięte. Szeroki wybór wariantów sprawia, że znajdziemy odpowiedni zbiornik do każdego domu, czy innego obiektu. W naszym asortymencie znajdują się zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe oraz trzykomorowe, o pojemności od 5000, aż do 12000 litrów. Ich rodzaj zależny jest nie tylko od danej działki, ale i ilości domowników. Zbiorniki muszą być opróżniane nie rzadziej niż co dwa tygodnie – model docelowy musi być na tyle duży, aby pomieścić nieczystości z okresu 14 dni. Nasz personel pomoże dobrać odpowiednią pojemność, głębokość, długość oraz szerokość szamba betonowego, który będzie spełniać swoją funkcję bez zarzutu.

Nasze szamba betonowe montowane są przez wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę pracowniczą, która miała niejedną okazję podejmować się nawet bardzo trudnych projektów. Sam proces montażu przebiega bardzo płynnie i bezproblemowo. Użycie wysokiej klasy, specjalistycznego sprzętu gwarantuje wysoką jakość usługi przez nas oferowanej. Prace montażowe realizowane są przy użyciu profesjonalnej koparki JCB, dźwigu, a także innych specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń. Wszystkie czynności wykonywane przez naszą firmę odbywają się według ustalonych procedur.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego wszystkich zainteresowanych naszymi szambami betonowymi z Wrocławia i okolic! Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z montażem i pracą naszych zbiorników.

pasek_na_dol_final

OBSZAR DZIAŁANIA DO 40KM