GOMARul. Kwiatowa 7
55-095 Mirków k. Wrocławia
607 222 420 gomar.koparka@o2.pl
Wynajem koparko ładowarki JCB 4CX
z doświadczonym operatorem

Wynajem koparki

Przeprowadzając remont albo angażując się w wykonanie jakiegoś projektu firma realizująca tę usługę nie zawsze dysponuje całym potrzebnym sprzętem. Trudno na przykład, żeby projektant ogródków domowych, który jednorazowo dostał większe zlecenie na zagospodarowanie przypałacowego parku, od razu kupował koparkę. Albo żeby w taką maszynę inwestowała osoba, która chce tylko wykopać dół pod szambo. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom inżynierów, inwestorów oraz osób fizycznych i oferujemy koparki na wynajem oraz doświadczonego operatora.

Mamy za sobą udział w wielu ciekawych projektach. Zdobyte doświadczenie pokazuje (10 lat w branży), w jak wielu różnych pracach nasze usługi mogą okazać się przydatne. Pracowaliśmy na przykład przy rozbudowie systemu rur dla elektrociepłowni we Wrocławiu. Dlatego sprawdzimy się, gdy trzeba położyć nowe kable, wymienić część kanalizacji lub odnowić instalację gazową. W takich sytuacjach nasza koparka JCB 4CX okaże się niezastąpiona, bo nie tylko pomoże wykopać odpowiedni dół, ale też umożliwi spuszczenie do niego ciężkich rur czy betonowych studni.

Modernizacja bulwaru wrocławskiego


Podczas modernizacji Bulwarów Wrocławskich zdobyliśmy nieocenione doświadczenie w remontowaniu chodników i przestrzeni miejskiej. Koparka na wynajem, którą dysponujemy, jest wielofunkcyjna, a więc będzie użyteczna w przypadku rozwiertów starej drogi. Zamiast ładowarki można zamontować na wysięgniku młot hydrauliczny, a także skorzystać z frezarki do asfaltu, która usuwa koleiny z jezdni, na której znajdzie się nowa nawierzchnia.

Prace koparką

Zapewniamy, że modernizacja dróg przebiegnie sprawnie, bo dzięki koparce nie tylko szybko pozbędziemy się poprzedniej nawierzchni, ale też będziemy mogli przygotować nasyp i rowy pod nową trasę.

Koparka na wynajem znajdzie więc zastosowanie przy:
  • wykańczaniu domów jednorodzinnych – np. gdy trzeba wykopać nieckę pod postawienie płotu i ogrodzenia lub przygotować dół na basen,
  • zbieraniu gruzu po rozbiórce starych domów,
  • stawianiu szamba,
  • remontach dróg i chodników,
  • niwelacji terenu,
  • pogłębianiu rowów melioracyjnych,
  • i wielu innych pracach.
Braliśmy również udział w mniej oczywistych zleceniach, wcale niezwiązanych z branżą remontową i budowlaną. W maju 2015 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w wykopaliskach archeologicznych. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które pokazało, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, cechuje nas wysoka elastyczność i nie boimy się uczyć nowych rzeczy. Jeśli mają Państwo standardowe lub nietypowe zadanie, do którego realizacji potrzebna będzie koparka, zapraszamy do kontaktu!
© Budicom