GOMARul. Kwiatowa 7
55-095 Mirków k. Wrocławia
607 222 420 gomar.koparka@o2.pl
Wynajem koparko ładowarki JCB 4CX
z doświadczonym operatorem

Szamba betonowe

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości zbiorników żelbetowych. W asortymencie posiadamy bezodpływowe szamba betonowe na nieczystości. Dzięki wykonaniu produktów z najwyższej klasy materiałów zapewniona została ich niezwykła wytrzymałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Zbrojenia tworzone są z dużą precyzją oraz wzmacniane zostają podwójną masą izolacyjną, a w czasie ich produkcji dodajemy preparaty, które zwiększają wodoszczelność i trwałość zbiorników. Szamba betonowe dostępne w naszej ofercie są gwarancją trwałości i jakości. Zapewniamy tylko kompleksowe realizacje i dobre ceny. Zbiorniki dostosowane są do wymagań klienta, przede wszystkim pod kątem wymiarów i litrażu. Proponujemy produkty o pojemności od 5000 l do nawet 10 000 l dla większych domów o większym zapotrzebowaniu na odprowadzanie nieczystości. Oferowane przez nas zbiorniki żelbetowe są proste w montażu, co ułatwia ich instalację w domach i różnego typu obiektach. Wszystkie szamba betonowe posiadają atest higieniczny. Są wodoszczelne i niezwykle wytrzymałe.

Instalacja szamba betonowegoW ofercie dostępne są różne modele szamb betonowych. Możliwe jest ich zakupienie zbiornika, dostosowanego pod względem litrażu lub wymiarów. Proponujemy produkty o pojemności od 5 000 do 10 000 litrów.

Prezentowane przez nas zbiorniki są także prostymi w montażu, co ułatwia i przyspiesza ich instalację w domach, różnego typu obiektach naszych Klientów. Wszystkie produkty posiadają ATEST HIGIENICZNY HK/W/0739/01/2007 oraz PROJEKT TECHNICZNO-BUDOWLANY.

Sprzedaż oraz montaż zbiorników prowadzimy na terenie Wrocławia.Oferujemy również:
 • transport samochodem ciężarowym wraz z dźwigiem;
 • montaż zbiorników w dole;
 • podłączenia do odprowadzenia z budynku.

Proces budowy

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą gotowych produktów, ale też oferuje kompleksową usługę montażu. Proces budowy szamba betonowego przebiega zazwyczaj według poniższego schematu:
 1. Konsultacje z klientem i analiza zleconego zadania
  Żadne zadanie nie jest takie samo – budynki stawiane są w różnych warunkach terenowych (powierzchnie płaskie, wzniesienia i zagłębienia). Także odmienne grunty wymuszają inne podejście. Powszechnie uważa się, że najwięcej kłopotów mogą sprawić glina, iły i piaski, ale nasza firma potrafi poradzić sobie w każdych warunkach.
 2. Zbadanie wymagań klienta

  Instalacja szamba

  W trakcie tego etapu dowiadujemy się na przykład o liczbie urządzeń sanitarnych w domu, co pomaga nam przygotować projekt techniczno-budowlany. To bardzo ważny moment, w którym solidna praca na papierze pomaga uniknąć poprawek i problemów w czasie budowy.
 3. Wykopy
  Przygotowujemy odpowiedni wykop oraz drenaż potrzebny na przeprowadzenie rury kanalizacyjnej.
 4. Transport
  Elementy szamba betonowego transportujemy ciężarówką prosto do klienta. Dbamy o bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów, wszystkie są odpowiednio przymocowane, by nie uległy niepożądanym uszkodzeniom w trakcie przewozu.
 5. Montaż
  Osadzamy zbiornik oraz wszystkie jego elementy w przygotowanym wcześniej dole.
 6. Niwelacja gruntu
  Przysypujemy wszystko ziemią i wyrównujemy teren – zależy nam, by miejsce, w którym postawiono zbiornik nie wyróżniało się na tle reszty terenu.
 7. Przykrycie wylotu włazem
  W zależności od potrzeb może być to właz betonowy (jeśli nie będzie narażony na duże obciążenia) lub żeliwny (w przypadku, gdy przejeżdżać będą po nim samochody).
 8. Nasza załoga i flota pojazdów

  W pracy wykorzystujemy jedynie sprzęt najlepszych firm. Do wykopania dołu pod szambo wykorzystujemy koparkę renomowanej firmy JBC. To jedna z lepszych maszyn na rynku, która pomaga nam w przygotowaniu odpowiedniego zagłębienia, a także przyśpiesza proces niwelacji terenu. Do przewiezienia szamba betonowego na miejsce zlecenia wykorzystujemy samochód ciężarowy. Na wyposażeniu mamy również dźwig, który umożliwia dokładne i szybkie umiejscowienie nawet najcięższych elementów żelbetowych we wcześniej przygotowanym dole.

  Montaż szamba betonowego

  Jesteśmy grupą specjalistów, którzy w swoim fachu zebrali już bogate doświadczenie. Realizowaliśmy zlecenia na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy otwarci na nawet najbardziej wymagające projekty, nie boimy się wyzwań i dokładamy starań, by nasi klienci byli usatysfakcjonowani ze sprawnie działających szamb betonowych.
  RODZAJE ZBIORNIKÓW
  Pojemność
  (litry)
  L - Długość
  (m)
  S - Szerokość
  (m)
  G - Głębokość
  (m)
  5 000 2,50 2,00 1,25
  6 000 2,50 2,00 1,50
  8 000 2,80 2,40 1,50
  10 000 3,40 2,40 1,50

  Działamy na terenie w promieniu 40 km od siedziby firmy.

© Budicom